asdsad

ntv.com.tr NTV Haber - Türkiye ve Dünya Gündemi Güncel Son Dakika Haberleri

 • Forbes: Kylie Jenner'ın serveti kurmaca çıktı
  by NTV on 30 Mayıs 2020 at 09:45

  Amerikan Forbes dergisi, iki yıl üst üste servetini kendi yapan en genç milyarder (Self-Made Billionaire) ilan ettiği Kylie Jenner'ın gelirinin sahte çıktığını açıkladı. 22 yaşındaki Jenner ise servetiyle ilgili iddiaları yalanladı. 

 • Yargıtay'dan önemli karar: Alacaklı olan işçi, istifa etse bile tazminat alabilir
  by NTV on 30 Mayıs 2020 at 07:41

  Bir aylık maaş alacağının olduğunu öne süren işçi, istifa etti; ancak kıdem tazminatını alamadı. İşçiyle işveren mahkemelik oldu. Davaya son noktayı koyan Yargıtay; işçinin maaş, prim, fazla mesai ücretinin ödenmemesi halinde haklı fesih yoluyla istifa edebileceğini ve kıdem tazminatı alabileceğine hükmetti.

 • KOBİ'ler ihracatçı olma yolunda 'dijital ortamda' ilerliyor
  by NTV on 30 Mayıs 2020 at 07:32

  KOBİ'lerin ihracatçı olabilmeleri, e-ihracat süreçlerine katılabilmeleri için hayata geçirilen ve Covid-19 tedbirleri kapsamında online gerçekleştirilmeye başlanan "Export Akademi" kapsamındaki 2. çevrim içi eğitime 650’ye yakın girişimci katıldı.

 • ABD'nin petrol sondaj kulesi sayısı 11 haftadır azalıyor
  by NTV on 30 Mayıs 2020 at 06:32

  ABD'nin petrol endüstrisinin görünümü ve kısa dönem ham petrol üretimine ilişkin gösterge kabul edilen petrol sondaj kulesi sayısı, bu hafta da 15 adet azalarak 11 hafta üst üste düşüş gösterdi.

 • BDDK'dan bankalara kredi kolaylığı
  by NTV on 29 Mayıs 2020 at 22:32

  BDDK, bankaların virüs salgını sürecinde daha fazla kredi vermesini sağlamak için geliştirdiği aktif rasyosu formülünü güncelledi. Yeni formülle bankaların KOBİ'leri, ihracatçıları ve yatırım projelerini desteklemesi amaçlanıyor.

wifi_lock Bu yazıya yorum yapılması editör tarafından yasaklanmıştır, anlayışınız için teşekkürler.